Microsoft 365 Danışmanlığı

Office 365 danışmanlarımız, çalışanlarınız için tam teşekküllü dijital iş yerleri oluşturmak için en uygun uygulama setini seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Bankalar, finans kurumları, üretim, sağlık hizmetleri, perakende ve farklı boyut ve iş alanlarındaki diğer kuruluşlarda günlük olarak hizmet veren Office 365 tabanlı çözümler sunuyoruz

Office 365 danışmanlık hizmetleri, şirketlerin iş ihtiyaçlarını, pakete bağlı olarak ilgili çözümlerle eşleştirmeye yardımcı olur. Ayrıca bu hizmetler, Office 365 çözümlerinin uygulanması, kullanıcı tarafından benimsenmesi ve evrimi konularında danışmanlık desteğini içerir.

Unifytech, çeşitli Office 365 özelliklerini içeren güçlü bulutta barındırılan çözümlerle kuruluşunuzda çok yönlü şirket içi ve uzaktan işbirliğini mümkün kılmak için her şey dahil Office 365 danışmanlık hizmetleri sağlar.

Kuruluşların iş özelliklerine ve işbirliği gereksinimlerine bağlı olarak kişisel bir Office 365 işbirliğine dayalı araç seti oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Ekibimiz, dağıtım, özelleştirme ve kullanıcı benimseme dahil olmak üzere bir Office 365 çözümünü uygulamanın her aşamasında danışmanlık desteği sağlar.

Bulut yolunuzu başlatmaya karar verdiğinizde, yolda sizi yedekleyeceğiz. Office 365 danışmanlarımız, bulut çözümünüzü kurumsal dijital ortamın ayrılmaz bir parçası ve her çalışan için yararlı bir araç haline getirmenize yardımcı olur. İş ihtiyaçlarınıza bağlı olarak hem danışmanlık hem de teknik destek sağlıyoruz.

Bütçeniz, BT stratejiniz ve işbirliği kapsamınızla uyumlu uygun bir Office 365 abonelik planı seçmenize yardımcı oluyoruz. Seçili Office 365 araç setini Microsoft gereksinimleri doğrultusunda uygulayabilir ve verimli yönetim ve kullanımını sağlamak için bulut çözümünüzü ayarlayabiliriz.

Neden Unifytech’i seçmeliyim?

  • BT altyapısını yeniden şekillendirmenize ve BT personelini zahmetsizce yeniden yapılandırmanıza izin vermek için buluta sorunsuz bir geçiş sağlamak.

  • Çalışanlarınızın yeni dijital iş yerlerinin her bir unsurundan yararlanmasını sağlamak için en uygun Office 365 uygulamaları seti uygulamak.

  • Son derece işlevsel bir çözüm elde etmenize yardımcı olmak için özelleştirme gereksinimleriniz ve Microsoft kısıtlamaları arasında doğru dengeyi bulmak.

  • Kurumsal içeriğin, hassas verilerin, çalışanların bilgi ve uzmanlığının bağışık olduğu yerlerde bulut çözümünüz için istikrarlı bir koruma sağlar.

  • Çözümünüzün veya belirli özelliklerinin popüler olmasını ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamasını garanti etmek için planlama aşamasından itibaren kullanıcının benimsemesini sağlamak.

Siz de Mutlu Müşteriler Arasında Yerinizi Alın!