UNIFYTECH DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ!

İhtiyaç duyduğunuz her an çalışmaya hazırsınız!

Unifytech Takım Çalışması

UnifyTech, 2018 yılında Microsoft’un bulut platformunda danışmanlık ve eğitim vererek faaliyetlerine başlamıştır. Eğitimci kadrosunun deneyimli olması kısa sürede sektörde iyi bir yer edinmesini sağlamıştır. Eğitim konusundaki başarıları yanı sıra danışmanlık hizmetleri ile kurumsal müşterilerine hizmet vermeye başlayan UnifyTech, kısa sürede önemli kurumların projelerini başarıyla tamamlamıştır. Danışmanlık hizmetleri ile eğitim hizmetlerini birbirine entegre ederek katma değerli bir hizmet modeli ile farkındalık ortaya koymuştur.

UnifyTech, dünyadaki önemli teknoloji üreticilerine ait ürünler ile çözümler geliştirmekte ve kurumların ihtiyaçları için Teknoloji Danışmanlık hizmetlerini aynı zamanda ürün tedariği ile entegre etmektedir. UnifyTech, konusunda uzman ve üst düzey proje deneyimine sahip kadrosu ile müşterileri için en verimli projeleri geliştirir ve uygular.

Doğruluk ve dürüstlük, güven, verimlilik, katma değer sağlama, güçlü iletişim kavramları UnifyTech olarak öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır.

İlkeli hizmet anlayışına sahip olan UnifyTech, üreticiler ve dağıtıcılarla birlikte tahsis ettiği iş birlikleri ile deneyimlerini en iyi şekilde paylaşarak bilişim sektörünün önemli bir değeri olmaya devam edecek.

KİLİDİNİ AÇ!

Yaratıcılık

BİRLİKTE ÇALIŞ!

Takım Çalışması

KOLAYLAŞTIR!

Basit ve Kaliteli

İşinizi büyütmek için buradayız

Yaratıcılık, Bütünlük ve Yenilik Yoluyla

Referanslarımızdan bazıları

0
Yıl Deneyim
0+
Tamamlanan Proje
0+
Şehir
0b
Mutlu Müşteri

REFERANSLARIMIZI İNCELEYİN

Referanslar

İŞ ORTAKLARIMIZI İNCELEYİN

İş Ortakları