Datacenter Taşıma Çözümleri

Buluta geçiş yolculuğunuzu basitleştirme; Buluta geçişinizi planlayıp uygulamak için gereken tüm Azure geçiş araçlarını ve kılavuzu alıp akıllı içgörüler sağlayan merkezi bir panodan ilerleme durumunuzu izleyin.Sunucular, veriler, veritabanları, web uygulamaları ve sanal masaüstlerinde önemli senaryolara yönelik destek, Unifytech araçlarıyla güçlendirilen kapsamlı bulma, değerlendirme ve geçiş özellikleri, Uçtan uca izleme ve içgörüler sağlayan merkezi geçiş deposu, Azure maliyet iyileştirme özellikleri ve araçları sayesinde uygun maliyetli geçiş. Hepsi için tek adres Unifytech.

Birden Çok Senaryo

Uygulama ve veri merkezi varlıklarınızı geçirmek için kapsamlı bir yaklaşım kullanın. Windows ve Linux Server, SQL ve diğer veritabanları, veriler, web uygulamaları ve sanal masaüstüler gibi önemli geçiş iş yüklerine yönelik destek alın. Azure Sanal Makineleri, Azure VMware Çözümü, Azure App Service ve Azure SQL Veritabanı gibi hedeflere geçiş yapın. Geçişler VMware, Hyper-V, fiziksel sunucu ve buluttan buluta geçişte bütünseldir.

Uçtan uca görünürlük; Kılavuzlu deneyim ve ilerleme panosu, tek bir merkezi veri deposundaki farklı iş alanlarına yönelik bulma, değerlendirme ve geçiş aşamaları konusunda size yol gösterir. Yerleşik içgörüler ve öneriler ile geçiş konusunda en iyi kararları alın. Farklı Özellikler; Bulma ve hazır olma, maliyet tahmini, uygulama bağımlılığı görselleştirmesi, hem aracı temelli hem de aracısız değerlendirme ve geçiş gibi özellikler sunan ücretsiz Azure araçlarından yararlanın veya ek özellikler için tümleşik iş ortağı araçları arasından seçim yapın.Tasarruf edin; Tümüyle Azure aboneliğiniz kapsamında ücretsiz sağlanan hızlı lift-and-shift geçiş araçlarıyla verimli bir geçiş yapın. Performans içgörülerini ve talep dalgalanmalarını temel alarak buluttaki kaynakların boyutlarını doğru ayarlayın. Şirket içi kaynaklardan gelen batık altyapı maliyetlerini önleyin.

Datacenter Taşıma Çözümleri – Başvuru Formu

Datacenter Taşıma Çözümleri hakkında bilgi almak ister misiniz – Aşağıdaki talep formunu doldurun hemen size ulaşalım.