Felaket Kurtarma Çözümleri

İşletmenizin büyük BT kesintileri sırasında bile çalışmaya devam etmesine yardımcı olun. Azure Site Recovery, dağıtım kolaylığı, uygun maliyet ve güvenilirlik sunar. Uygulamalarınızın planlı ve plansız kesintiler sırasında çalışmaya devam etmesine yardımcı olmak için Site Recovery aracılığıyla çoğaltma, yük devretme ve kurtarma işlemleri dağıtın.

Site Recovery yerel bir hizmet olarak olağanüstü durum kurtarma (DRaaS) çözümüdür ve Hizmet Olarak Olağanüstü Durum Kurtarma alanındaki 2019 Magic Quadrant raporunda DRaaS alanında Microsoft, vizyon bütünlüğü ve hayata geçirme becerisi ışığında lider olarak gösterildi.

Dağıtımı ve yönetimi basit

Azure Site Recovery’yi ayarlamak için tek yapmanız gereken, bir Azure sanal makinesini doğrudan Azure portaldan farklı bir Azure bölgesine çoğaltmaktır. Tamamen tümleşik bir teklif olan Site Recovery, yeni Azure özellikleri yayınlandıkça otomatik olarak güncelleştirilir. Birden çok sanal makine üzerinde çalışan çok katmanlı uygulamaları sıralayarak kurtarma sorunlarını en aza indirin. Olağanüstü durum kurtarma planınızı üretim iş yüklerini veya son kullanıcıları etkilemeden test ederek uyumluluğu sağlayın. Şirket içinden Azure’a veya Azure’dan başka bir Azure bölgesine otomatik kurtarma olanakları sayesinde uygulamalarınızın kesintiler sırasında kullanılabilir kalmasını sağlayın.

Altyapı maliyetlerini düşürün

Yüksek maliyetli bir ikincil veri merkezi oluşturma gereksinimini ortadan kaldırarak şirket içi olağanüstü durum kurtarma altyapısının getirdiği dağıtım, izleme, düzeltme eki uygulama ve bakım maliyetlerini azaltın. Üstelik, yalnızca Azure’daki uygulamalarınızı desteklemek için gereksinim duyduğunuz işlem kaynaklarına ücret ödersiniz.

Güvenilir kurtarma ile kapalı kalma süresini en aza indirin

Farklı Azure bölgeleri arasında Site Recovry’yi etkinleştirerek ISO 27001 gibi endüstri düzenlemeleriyle kolayca uyumluluk sağlayın. Azure’ın hizmet kullanılabilirliği ve desteğinden aldığınız güçle kapsamı gerekli sayıda görev açısından kritik uygulamayı içerecek şekilde ölçeklendirebilirsiniz. Site Recovery ile en son verilerinizi hızla geri yükleyin.

Felaket Kurtarma Çözümleri – Başvuru Formu

Felaket Kurtarma Çözümleri hakkında bilgi almak ister misiniz – Aşağıdaki talep formunu doldurun hemen size ulaşalım.