Unifytech Danışmanlık

Unifytech, kurulduğu günden itibaren bulut çözümlerinde bir numaralı iş ortağınız olmak ve yaptığı tüm işlerin altında başarı ile bu imzayı atmak için çalışmaktadır. Klasik danışmanlık ve hizmet modellerinin aksine müşteri taleplerini dinleyerek ve geleneksel çözümlerin üzerine ekleyerek en iyi modeli sizler için uygulamaktadır.

Bulut teknolojileri danışmanlığı alanında sunduğu çözümler ve her biri konusunda uzman ekibi ile tecrübelerini sizler için kullanmaktadır. Şirketinizin büyüklüğü, sektörünüz, dış kaynak kullanım oranınız ne olursa olsun Unifytech ilk temastan başlayarak sizlere kaliteli hizmetin anahtarını teslim etmektedir.

Azure Danışmanlığı

Microsoft Azure uzmanı mühendislerden oluşan ekibimizden yardım alarak; kurulum, taşıma, geliştirme ve diğer tüm konularda karşılaştığınız kilometre taşlarını kolayca geçip başarıya ulaşabilirsiniz.

Microsoft 365 Danışmanlığı

Microsoft 365 danışmanlarımız, çalışanlarınız için tam teşekküllü dijital iş ortamları oluşturmak için en uygun uygulama setini seçmenize, devreye almanıza ve geliştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

KVKK Danışmanlığı

Kişisel verilerin sınırsız biçimde ve gelişigüzel toplanmasının, yetkisiz kişilerin erişimine açılmasının, ifşası veya amaç dışı ya da kötüye kullanımı sonucu kişisel hakların ihlal edilmesinin önüne geçilmesi.