Yedekleme Çözümleri

Geleneksel Platformunuzu Geride Bırakıp Yeni İmkanlara Yelken Açın; Veeam’in yedekleme ve replikasyon platformunu kullanarak piyasadaki en modern çözümlerden birine anında erişebilirsiniz. Böylece geleneksel veri korumanın büyük ek yükü nedeniyle yararlanamadığınız kaynakları serbest bırakarak temel inovasyon projelerinizde bunlardan faydalanabilirsiniz.

Geleceğe Hazır Olun;Ortamınız gelişmeyi sürdürürken bile her zaman korunduğunuzdan emin olun. Tüm veri ve platform yedeklemelerini buluta genişletin. İş gücü ve kaynak tasarrufu için otomasyon sağlayın; Akıllı otomasyon, başarılı yedekleme ve doğrulanmış kurtarmaya yönelik en iyi süreçleri belirlemek için yeni iş yüklerini ve uygulamaları keşfeder. Verileri Yeniden Kullanın; Yeni ve mevcut süreçleri güçlendirmek için yedekleme verilerini serbest bırakın. Daha hızlı uygulama geliştirme için VM’leri korumalı bir ortamda anında geri yükleyin.

Veeam Destekli Modern Yedekleme ile Sorunsuz çalışan güçlü çözümler. Tek platformumuz, kolayca kullanabilmeniz için tüm verilerinizi bir araya getirir.Her durumda hızlı kurtarma yapabilmenin verdiği güvenle kesintisiz erişebilirlik sağlamak için Unifytech Yedekleme çözümleri ‘nin sunduklarından faydalanabilirsiniz.

Yedekleme Çözümleri – Başvuru Formu

Yedekleme Çözümleri hakkında bilgi almak ister misiniz – Aşağıdaki talep formunu doldurun hemen size ulaşalım.