Unifytech Çözümleri

Unifytech, kurulduğu günden itibaren bulut çözümlerinde bir numaralı iş ortağınız olmak ve yaptığı tüm işlerin altında başarı ile bu imzayı atmak için çalışmaktadır. Klasik danışmanlık ve hizmet modellerinin aksine müşteri taleplerini dinleyerek ve geleneksel çözümlerin üzerine ekleyerek en iyi modeli sizler için uygulamaktadır.

Bulut teknolojileri danışmanlığı alanında sunduğu çözümler ve her biri konusunda uzman ekibi ile tecrübelerini sizler için kullanmaktadır. Şirketinizin büyüklüğü, sektörünüz, dış kaynak kullanım oranınız ne olursa olsun Unifytech ilk temastan başlayarak sizlere kaliteli hizmetin anahtarını teslim etmektedir.

KVKK Çözümleri

Kişisel verilerin korunması kanunu (KVKK) uyumluluğu kapsamında hukuk, süreç, organizasyon, veri yönetimi ve güvenliğini kapsayacak danışmanlık hizmeti.

Felaket Kurtarma Çözümleri

Kurum / Şirket içerisinde herhangi bir problem olasılığına karşı verilerin sürekli korunması sağlayan felaket kurtarma çözümlerinin oluşturulması önemlidir.

Yedekleme Çözümleri

Verilerini korumak ve Hiper Erişilebilirlik sağlamak isteyen kuruluşlar, verileri iş yeri dışı buluta yedeklemek veya replike etmek için kolay ve güvenli bir yönteme ihtiyaç duyuyor.

Datacenter Taşıma Çözümleri

Bir webserver yada finans sisteminizin tamamını azure cloud sistemine taşımak artık çok kolay. Unifytech’in güvenilir ekibi ile siz sadece arkanıza yaslanın tüm işi onlar çözsünler.

Mobil Cihaz Yönetimi Çözümleri

Şirket bünyelerinde son kullanıcıların mobil cihazlarında bulunan veriler, mobil cihazların dolaşması nedeni ile risk teşkil etmektedir. Bu risklerden Unifytech ile kurtulabilirsiniz.

Veri Kaybı Önleme Çözümleri

Sistemin ele geçirilmesinden sonraki bir adım olan veri sızdırılması olayı yüksek seviyeli bir tehdit olarak tanımlanmaktadır. Bu tarz tehditleri engellemek ister misiniz?