Mobil Cihaz Yönetimi Çözümleri

Modern çalışma alanınız için BT hizmeti teslimini dönüştürme; Microsoft Intune ile modern çalışma alanı yönetimini basitleştirin ve dijital dönüşümü başarın. Kullanıcıların kendi seçtikleri cihazlar ve uygulamalarda çalışması ve bu sırada verilerin korunması için en üretken Microsoft 365 ortamını oluşturun. Çeşitlilik gösteren mobil ekosisteminizi destekleyin; Tek bir uç nokta yönetim çözümüyle iOS, Android, Windows ve mac OS cihazlarını güvenle yönetin. Dağıtımı, sağlamayı, ilke yönetimini, uygulama teslimini ve güncelleştirmeleri rahatlatın ve otomatik hale getirin.

Bulutta BT verimliliklerini elde edin; Son derece ölçeklendirilebilir, küresel olarak dağıtılan bir bulut hizmeti mimarisi ile her zaman güncel kalın. Güvenlik ilkelerinize ve yapılandırma ayarlarınıza içgörüler ve temeller sağlamak için akıllı buluttan yararlanın. Cihaz kaydıyla veya kayıt yapmadan verileri koruyun; Çalışanlarınızın veya iş ortaklarınızın iş dosyalarına erişmek için kullandığı cihazları yönetemediğiniz durumlarda verilerin korunmasına yardımcı olun. Intune uygulama koruması ilkeleri, mobil cihazlarda Office 365 verileri üzerinde ayrıntılı denetim sağlar.

Unifytech ile Tüm Windows, Apple ve Android cihazları üzerinde uygulanan en esnek denetim sayesinde, şirkete ait olan cihazlarınızla kendi cihazını getir (KCG) kapsamındaki cihazlarınızın yönetildiğinden ve her zaman güncel olduğundan emin olun. Bütünleşik veri koruma ve uyumluluk özellikleriyle kullanıcıların Office 365’teki ve diğer mobil uygulamalardaki verilere nasıl eriştiğini ve bu verileri nasıl kullandığını hassas bir şekilde denetleyin. Çalışanların sezgisel, self servis destek ve dağıtımla cihazları ve uygulamaları seçmesine izin verin.

Mobil Cihaz Yönetimi Çözümleri – Başvuru Formu

Mobil Cihaz Yönetimi Çözümleri hakkında bilgi almak ister misiniz – Aşağıdaki talep formunu doldurun hemen size ulaşalım.